SAMSUNG S24R652FDU
24" 1920 x 1080 16:9 50 - 75 Hz IPS Se alla specifikationer
inkl. moms
Klimatbesparing: 497 kg CO2e
Lägg i varukorg
Samma trygghet som vid köp av nytt 30 dagars öppet köp Miljösmart!
Färre än 10 kvar i lager
Leveranstid 2-5 arbetsdagar. Leverans-, retur- & betalningsinformation
Bra skick
- Samtliga produkter har genomgått vårt testprogram Läs mer om skick här
Produktinformation
Art.nr: 12007002401
Tryggt & enkelt
  • Alltid stort lager.
  • Alltid snabb leverans.
  • Alltid testat och rekonditionerat i Sverige
Hållbarhet
Då är det svårt att rättfärdiga köpet av en ny dator.
För dig som företagskund
Står ni inför ett större inköp av IT?
Specifikationer
SAMSUNG S24R652FDU
Bildskärmstorlek
24"
Bildskärmsupplösning
1920 x 1080
Bildförhållande
16:9
Uppdateringsfrekvens
50 - 75 Hz
Paneltyp
IPS
Kontrastförhållande
1000:1
Ljusstyrka
250 cd/m²
Responstid
5 ms
Horisontell visningsvinkel
178°
Vertikal visningsvinkel
178°
Väggfäste
VESA (100 mm x 100 mm)